8. kolo Serie A: ACF Fiorentina - Atalanta BC 0:0

Borja na kolenou, tento obrázek vystihuje situaci, v jaké se Fiorentina nachází
Borja na kolenou, tento obrázek vystihuje situaci, v jaké se Fiorentina nachází (zimbio.com)

Další ztráta bodů a anonymita středu tabulky se stává pro Fiorentinu tvrdou realitou. Podaří se trenéru Sousovi zvrátit situaci?

Po dlouhé době se v ligovém zápase představila Fiorentina se dvěma útočníky v základní sestavě, ofenzivní koncert se ale nekonal. V prvním dějství měli fialoví převahu, ale do šancí se dostávali jen sporadicky a když už se především Kalinić objevil v opravdové příležitosti, tak mířil vedle.

Nakonec se fialoví museli strachovat o výsledek, s přibývajícím časem totiž výpady hostí nabíraly na nebezpečnosti a jen nemohoucnost střelců Atalanty a pozorný brankář Tatarusanu způsobili, že zápas skončil nerozhodnou remízou.

Fiorentina (3-4-1-2):

Tatarusanu, Salcedo, Rodriguez, Astori žlutá karta, Bernardeschi, Sánchez (střídání 59' Vecino žlutá karta), Badelj žlutá karta, Milić (střídání 59' Tello), B. Valero, Babacar (střídání 83' Zárate), Kalinić. Náhradníci: Lezzerini, Dragowski, De Maio, Diks, Chiesa, Hagi, Tomović, Olivera, Cristóforo. Trenér: Paulo Sousa.

Atalanta (3-4-2-1):

Berisha, Toloi, Caldara žlutá karta (střídání 46' Stendardo), Masiello, Conti, Freuler, Kessié, Dramé žlutá karta, Kurtić (střídání 68' Gagliardini žlutá karta), Gomez (střídání 88' D'Alessandro), Petagna. Náhradníci: Sportiello, Bassi, Carmona, Paloschi, Pinilla, Spinazzola, Raimondi, Migliaccio, Grassi. Trenér: Gian Piero Gasperini.

autor: Collin, vydáno 19. 10. 2016, zdroj: fiorentina.cz, foto: zimbio.com

Archiv článků